ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2016
FACEBOOK

ZDE NÁS NAJDETE

SADOVÁ č.p. 513 , 262 72 BŘEZNICE
GPS: 49°33'53.107"N, 13°57'2.286"E

e-mail: sk.breznice.1918@seznam.cz

Čelenské příspěvky SK Březnice 1918, z.s. na rok 2017

 

Fotbalové výsledky 19.11.

sobota 19.11.

I.B třída skupina E

SK Březnice 1918 - FK Dobříč  5:3(2:1)

12´Mikuláš, 14´,73´pk Zárybnický, 47´Soldát, 70´Mayaleh

sestava: Vaněček-Metlička,Žid,Plechata ( 46´Tuháček), Češka V.-

Lojín,Zárybnický,Soldát,Mayaleh- Mikuláš( 75´Ferko), Hudeček(90´Petráň)

Tochovice-Petrovice 3:0(0:0), Zdice-Lety 2:5(0:2),Chlumec-Loděnice 1:2(0:1),

Daleké Dušniky-Rožmitál 3:0(2:0), Sedlčany B-Komárov 2:4(0:3)

 

Fotbalové výsledky 17.11.

čtvrtek 17.11.

OP dorostu

Milín - SK Březnice 1918  2:0(0:0)

sestava: Petráň - Janošec,Metlička,Vintr,Slavík-Majer,

Tuháček,Češka,Fait - Hudeček,Škudrna

střídali: Šafránek,Novotný

----------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

SK Březnice 1918 - Podlesí 14:5(7:2)

branky Bř.: Vrátný 7, Vácha 3,Hokr 2, Mázdra 1, Halko 1

soupiska: Kott - Mázdra,Halko,Vrátný,Máša,Hokr,Voronin,Vodák,

Vácha,Brňáková

 

Fotbalové výsledky 12.- 13.11.

sobota 12.11.

I.B třída skupina E

Lety - SK Březnice 1918  6:0(3:0)

sestava Bř.: Vaněček-Metlička,Vintr,Cvrk(75´Janošec),Zach-

Tuháček,Zárybnický,Soldát(79´Češka V.),,Ferko(64´Češka K.)-

Hudeček(61´Mikuláš), Žid

Rožmitál-Chlumec 4:1(2:0), Kosoř-Zdice 8:2(4:0),

neděle: Petrovice - Sedlčany B

odloženo: Loděnice-Zvole, Komárov-Dal.Dušniky,

Dobříč-Tochovice

-------------------------------------------------------------------------------------------

OP mladší přípravka

SK Březnice 1918 - Milín 11:8(4:6)

branky Bř.: Vácha 5, Sedláček 4, Zemek M. 2

soupisku Bř.: doplním v neděli

-----------------------------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

SK Březnice - Podlesí   odloženo

----------------------------------------------------------------------------------------------

OP dorost

SK Březnice 1918 o víkendu 12.-13.11 - volný los

Rožmitál - Milín 3:6(1:4), Pičín-Malá Hraštice - odloženo

neděle: Dal. Dušniky-Dolní Hbity


 
A mužstvo 1.B třída skupina E
OP dorostu U-19
OP starších žáků U-15
OP mladších žáků U-13
Přihlášení
Počítadlo přístupů
TOPlist
Sportovní potřeby a vybavení pro sportovce