a těžkém zápase, plnění taktických úkolů. Jedinou skvrnou na utkání pro mě
 bylo zbytečné nastavování doby hry domácím rozhodčím, který nemohl unést
 porážku svého mužstva. Za svojí osobu můžu říct, že jsem si prožil své
 nejnervóznější utkání a zestárnul jsem tak o 10 let. Ještě jednou kluci díky.

SK BŘEZNICE 1918 o. s. – SOKOL PODLESÍ         17 : 5     (5:0,4:4,8:1)

- sestava : 1. šestka: Petráň – Dušek, Vaněček – Burda – Valta, Maršík, střídal: Stulík
2. šestka: Němec – Šafránek, Král – Škudrna – Vácha, Kohout, střídal : Dítě

- rozhodčí : Daniel Němec

- diváků : 40

Ve svém druhém jarním a prvním domácím mistrovském utkání přivítala naše přípravka dvanácté
mužstvo okresního přeboru – Slavoj Obecnice, který v podzimním utkání porazili 22:1. V utkání dostali
šanci i hráči mladší přípravky – Jakub Stulík, Aleš Maršík, Adam Dítě a Jakub Němec. Hned od začátku
utkání bylo jasné, že domácí mužstvo neponechá nic náhodě a připíše si další tři body do tabulky. Po
výborném vstupu do utkání domácí již v 15. minutě vedli 5:0, tak také skončila první třetina.
V průběhu druhé třetiny se hráči Březnice ukolébali snadným a vysokým vedením a nechali skórovat i hráče hostů.
Po vyrovnané druhé třetině – 4:4 domácí vstoupili do poslední třetiny již opět koncentrovaní a udělali si
na hřišti „střelnici“, když Obecnici nasázeli osm branek a vyhráli ji 8:1.

Po výborném vstupu do utkání, kdy jsme brzy vedli o pět branek, se hráči v průběhu druhé třetiny začali
převážně věnovat útočné hře a zapomínali na obranu. Po několika chybách v obraně, především
nedohráváním vyražených míčů našimi brankáři jsme obdrželi zbytečné čtyři branky. V poslední třetině
to byli už opět naši kluci, kteří převzali taktovku utkání do svých rukou a dali soupeři osm branek.
Doufám, že  tento výkon z poslední třetiny zopakují i příští týden, kdy hrajeme se „sousedem“ z tabulky –
ve Staré Huti. Na soupeře ze Staré Huti jsem se byl osobně podívat v neděli v Milíně, a musím přiznat, že
nás čeká velice těžký oříšek. Stará Huť předvedla vynikající kolektivní výkon a mužstvo Milína přehrálo