ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2016
FACEBOOK

ZDE NÁS NAJDETE

SADOVÁ č.p. 513 , 262 72 BŘEZNICE
GPS: 49°33'53.107"N, 13°57'2.286"E

e-mail: sk.breznice.1918@seznam.cz

Fotbalové výsledky 12.- 13.11.

sobota 12.11.

I.B třída skupina E

Lety - SK Březnice 1918  6:0(3:0)

sestava Bř.: Vaněček-Metlička,Vintr,Cvrk(75´Janošec),Zach-

Tuháček,Zárybnický,Soldát(79´Češka V.),,Ferko(64´Češka K.)-

Hudeček(61´Mikuláš), Žid

Rožmitál-Chlumec 4:1(2:0), Kosoř-Zdice 8:2(4:0),

neděle: Petrovice - Sedlčany B

odloženo: Loděnice-Zvole, Komárov-Dal.Dušniky,

Dobříč-Tochovice

-------------------------------------------------------------------------------------------

OP mladší přípravka

SK Březnice 1918 - Milín 11:8(4:6)

branky Bř.: Vácha 5, Sedláček 4, Zemek M. 2

soupisku Bř.: doplním v neděli

-----------------------------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

SK Březnice - Podlesí   odloženo

----------------------------------------------------------------------------------------------

OP dorost

SK Březnice 1918 o víkendu 12.-13.11 - volný los

Rožmitál - Milín 3:6(1:4), Pičín-Malá Hraštice - odloženo

neděle: Dal. Dušniky-Dolní Hbity


 

Fotbalové výsledky 05.-06.11.

neděle 6.11.

OP dorostu

Malá Hraštice - SK Březnice 1918  2:2(1:0)

branky Bř.: Hudeček 2

sestava Bř.: Petráň-Janošec,Mourek,Metlička,Zach-Majer,

Vintr,Tuháček,Češka-Hudeček,Chlanda

střídali: Novorný,Slavík,Procházka,Škudrna,Fait

Milín-Daleké Dušniky 4:2(2:1), Dolní Hbity-Pičín 4:1(2:0)

sobota 5.11.

I.B třída skupina E

SK Březnice 1918 - Kosoř  0:4(0:1)

sestava Bř.: Vaněček- Zach(60´Češka V.),Cvrk,Plechata,Metlička-

Lojín(66´Novotný),Zárybnický,Soldát,Mayaleh(72´Ferko)-Žid,

Mikuláš(61´Hudeček)  lavička: Petráň, Janošec

Tochovice-Lety 1:0(0:0), Zdice-Loděnice 2:1(1:1),

Zvole-Rožmitál 2:1(0:0),

Chlumec-Daleké Dušniky 1:1(0:0) na PK 3:4, Petrovice-Komárov 0:1(0:1),

Sedlčany B-Dobříč 6:1(2:1),

------------------------------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

Milín - SK Březnice 1918  11:4(6:3)

-------------------------------------------------------------------------------------------

OP mladší přípravka

Láz - SK Březnice 1918  2:16(1:10)

branky Bř.: Benda 6, Sedláček 4, Zemek M. 3,

Vácha 2, Novák 1

sopiska Bř.: Korecký-Vácha,Sedláček,Šedivý,Mařík,

Benda,Zárybnický,Hampejs,Zemek M,Novák,Krůta

 

Fotbalové výsledky 29.-30.10.

neděle 30.10.

OP dorost

SK Březnice 1918 - Dolní Hbity  3:1(2:0)

branky: 22´,24´Vintr, 88´Chlanda - 56´Černý

sestava Bř.: Petráň-Janošec,Mourek,Metlička,Zach-

Majer,Slavík,Vintr,Češka-Hudeček,Muzika

střídali: Novotný,Procházka,Šafránek,Škudrna,Fait,Chlanda,

Rožmitál - Malá Hraštice 0:8(0:3)

Daleké Dušniky - Pičín 1:6(1:4)

---------------------------------------------------------------

OP st. přípravka

Spartak Příbram - SK Březnice 1918  5:2(2:1)

branky Bř.: Vrátný, Vodák

soupiska Bř.: Kott - Halko,Fikert,Mázdra,Vrátný,Hokr,

Brňáková,Vodák,Máša,Voronin,Vácha,Sedláček

----------------------------------------------------------------------------------------

sobota 29.10.

I.B třída skupina E

AFK Loděnice - SK Březnice 1918  5:1(1:0)

branka Bř.: 83´Soldát

sestava Bř.:  Vaněček-Zach(76´Metlička),Cvrk,Žid,Češka V.-

Lojín(80´Novotný),Plechata,Soldát,Mayaleh-Muzika(46´Jindřich),

Mikuláš(65´Ferko)

Komárov-Chlumec 2:1(1:1),Dobříč-Petrovice 1:1(0:0)PK 3:1,

Rožmitál-Zdice 11:3(5:1),Kosoř-Tochovice 3:1(0:0)

Lety-Sedlčany B 1:1(0:1) na PK5:4, Dal.Dušniky-Zvole 2:4(2:2)

-----------------------------------------------------------------------------------------

OP st. žáci

Pičín-SK Březnice 1918  2:5(0:4)

branky Bř.: Vlalta 3, Maršík, vlastní Pičín

sestava Bř.: Němec-Halko,Vojtech,Dítě,Fikert-Bartůněk,

Filaus,Mikeš,Maršík,Polák-Valta  střídali: Vejvoda,Šedivý

--------------------------------------------------------------------------------------------

OP ml. přípravka o víkendu 29.-30.10. volný los

 

Fotbalové výsledky 22.-23.10.

neděle 23.10.

OP dorostu

Pičín - SK Březnice 1918  0:6(0:2)

branky: Muzika 2, Chlanda 1,Češka 1, Skudrna, Tuháček

sestava: Petráň-Janošec,Metlička,Slavík,Zach-Majer,Vintr,

Tuháček,Češka K.- Chlanda,Muzika

střídali: Mourek,Procházka,Škudrna,Šafránek

Malá Hraštice - Milín 5:2(3:0), Dolní Hbity - Rožmitál 1:2(1:2)

---------------------------------------------------------------------

OP starší přípravka

SK Březnice 1918 - Bohutín 14:11(6:2)

branky Bř.: Vrátný 8, Mázdra 2, Vodák 2, Sedláček 1, Hokr 1

soupis Bř.: Kott-Mázdra,Fikert,Vrátný,Halko,Máša,Hokr,Brňáková,

Vodák,Vácha,Sedláček,Šedivý

----------------------------------------------------------------------

sobota 22.10.

IB třída skupina E

SK Březnice 1918 - Rožmitál  2:6(1:2)

45´Žid, 80´Cvrk - 12´Hausleitner, 31´Zákoucký, 70´,90´Mora, 74´,83´Drechsler

sestava Bř.: Vaněček - Lojín(82´Janošec),Cvrk,Žid(86´Zach),Češka V.-

Jindřich,Mayaleh,Zárybnický,Ferko(37´Tuháček) - Mikuláš(46´Muzika),

Soldát(85´Češka K.)       lavička: Petráň

Dobříč-Komárov 2:1(2:0), Tochovice-Loděnice 3:1(3:1)

Zdice-Dal. Dušniky 4:2(3:1), Zvole-Chlumec 4:4 na PK 3:2(4:2)

Petrovice-Lety 2:3(1:2), Sedlčany B - Kosoř 2:1(1:1)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

OP starší žáci

SK Březnice 1918 - Bohutín 0:4(0:1)

 

Milín-Pičín 4:0(2:0), Podlesí - Rožmitál 1:5(0:2)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

OP mladší přípravka

SK Březnice 1918 - Bohutín  19:3(8:1,5:0,6:2)

střelci Bř.: Benda 4,Vácha 3, Šedivý 2, Krůta 2,Mikeš 2,

Maršík 1, Hampejs 1, Novák 1, Sedláček 1, Motejzík 1, Korecký1

soupiska Bř.: Korecký - Benda,Šedivý,Mařík,Vácha,Hampejs,Novák,

Zárybnický,Sedláček,Krůta,Mikeš,Motejzík

 
A mužstvo 1.B třída skupina E
OP dorostu U-19
OP starších žáků U-15
OP mladších žáků U-13
Přihlášení
Počítadlo přístupů
TOPlist
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich