Pozvánka do Březnice u Zlína

V sobotu  19.7.2014 se uskuteční pod záštitou města Březnice

v pořadí již 3. návštěva obce Březnice u Zlína. Tentokrát bude setkání

rozšířeno o Březnici u Bechyně.

Sejdou se a utkají ve sportovním klání ( fotbal, volejbal) 3 Březnice. Mimo sportovních

aktivity místní připravují slavnostní otevření zrevitalizovaného centra obce a kulturní

akci ,, Červencová noc". Přenocování zajištěno v vojenském stanu, popřípadě v tamní

sokolovně spacáky, karimatky sebou.

Odjezd bude v sobotu 19.7.2014 v 7.00 (6.45 sraz) na náměstí.

Kdo má zájem strávit příjemný víkend v krásném prostření s příjemnými lidmi

hlaste se na tel. čísle 731570507.


ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2013
FACEBOOK

ZDE NÁS NAJDETE

SADOVÁ , BŘEZNICE
GPS: 49°33'53.107"N, 13°57'2.286"E

hlavní upozornění

Pozvánka do Březnice u Zlína

V sobotu  19.7.2014 se uskuteční pod záštitou města Březnice

v pořadí již 3. návštěva obce Březnice u Zlína. Tentokrát bude setkání

rozšířeno o Březnici u Bechyně.

Sejdou se a utkají ve sportovním klání ( fotbal, volejbal) 3 Březnice. Mimo sportovních

aktivity místní připravují slavnostní otevření zrevitalizovaného centra obce a kulturní

akci ,, Červencová noc". Přenocování zajištěno v vojenském stanu, popřípadě v tamní

sokolovně spacáky, karimatky sebou.

Odjezd bude v sobotu 19.7.2014 v 7.00 (6.45 sraz) na náměstí.

Kdo má zájem strávit příjemný víkend v krásném prostření s příjemnými lidmi

hlaste se na tel. čísle 731570507.


 

Fotbalové výsledky 13., 17.-18.5.

neděle 18.5.

I.B třída skupina E

17.00 SK Březnice 1918 - Sokol Dobřichovice 2:1(1:1)

branky Bř.: Cvrk, Ševr

sestava : Vaněček- Štolba(Češka L.),Žid M.,Cvrk,Štika-Blovský(Plechata)

Ševr,Mašek,Češka V.-Jindřich,Fejtl(Váně)  lavička: Janošec

OP st. žáci

14.30 SK Březnice 1918 - Narysov 2:0

branky: 2 Vácha

přípravka o 9.- 14, místo

10.30 SK Březnice 1918 - Nový Knín 15:0

branky: 5 Vojtech, 4 Harl, 3 Maršík, 2 Polák, Veltruský

sestava: Němec J.-Polák,Dítě,Vojtech,Maršík,Harl,Němec L.

střídali : Kostínek, Veltruský, Stulík

sobota 17.5.

III. třída sk. A

17.00  Kovohutě Pb - SK Březnice 1918 B 11:1(7:1)

branka Bř.: Lojín

OP ml. žáci

15.00 1.FK Příbram - SK Břznice 1918 2:6(1:2)

branky Bř.: 2 Mourek, 2 Kohout, 1 Král, 1 Veltruský

sestava: Petráň-Pelikán,Češka K.,Král-Mourek,Burda,Němec J.-Kohout

střídali:Veltruský,Vejšický,Valta,Škudrna

OP dorost

10.15 SK Březnice 1918 - Tochovice/Milín B 3:0

branky: 2 Břicháček, Janošec

úterý 13.5.

OP st. žáci

předehrávka z 1.6.

Podlesí - SK Březnice 1918 1:7

branky Bř.: 2 Chlanda, 2 Češka K., Tater,Slavík, Vins

 

Fotbalové výsledky 8., 10.-11.5.2014

neděle 11.5.

I.B třída skupina E

Jince - SK Březnice 1918 A 2:1(1:0)

branka Bř.: Ševr

sestava Bř.: Vaněček-Češka L.,Cvrk,Žid M.,Štika-Mašek,Ševr,Manda,Češka V.(Mayaleh)

Jindřich,Plechata(Blovský)

sobota 10.5.

III.třída sk. A  B mužstvo

SK Březnice 1918 B - Tochovice B 1:3(1:2)

branka Bř.: Lojín

sestava: Liebner-Mikuláš,Tuháček,Ferko,Harant-Lojín,Fait M.,Fait O.,Váně-

Blovský,Fait L.    střídali: Čabrádek,Batěk,Novotný M.

OP starší žáci

Pičín - SK Březnice 1918 0:11(0:7)

branky: 4 Chlanda,2 Vinš, 2 Hudeček,Tuháček,Muzika,Tater

přípravka o 9.-.14. místo

Obecnice - SK Březnice 1918 4:9

branky Bř.: 3 Hartl, 2 Polák, 2 Vojtech, Němec L., Němec J.,

OP mladší žáci

Stará Huť - SK Březnice 1918 0:7(0:2)

branky: 2 Burda, 2 Král, 2 Kohout, Mourek

sestava Bř.: Němec-Šafránek,Češka K,Král-Mourek,Burda,Pelikán-Kohout

střídali: Valta, Veltruský

OP dorostu

SK Březnice - 1918 - Rožmitál 0:5(0:3)

sestava Bř.: Čabrádek-Metlička,Muzika V.,Mayaleh,Luks-Verner,Břicháček,Fait,Janošec-

Průcha,Novotný M.

čtvrtek 8.5.

ml. žáci fotbalový turnaj v Milíně Slivice 2014

SK Březnice 1918-MFK Dobříš 0:3,SK Březnice 1918 - Rožmitál 4:0

SK březnice 1918 - Spartak příbram 0:0

2. místo v základní skupině

semifinále Sp..Příbram : SK Březnice 1918 2:0

utkání o 3. místo SK Březnice 1918 - Milín 0:0 na penalty 3:2

při penaltách zazářil náš brankář Jakub Němec který chytil 3 penalty

vstřelené penalty Bř.: Češka K.,Burda,Král

OP dorostu

FC Višňová - SK Březnice 1918 10:1(3:0)

branka Bř.. Muzika V.

sestava: Dušek-Metlička,Čabrádek,Novotný M.,Luks-Verner,Muzika

,Fait M.,Janošec-Průcha,Břicháček

úterý 6.5.

předehrávka z 8.5. OP ml. žáci

SK Březnice 1918 - Milín 3:2(0:2)

branky Bř.: Burda, Pelikán, Valta

sestava Bř.: Petráň-Šafránek,Češka K.,Král-Pelikán,Burda,Maršík-Kohout

střídali: Veltruský,Vejšický,Valta,Mourek

 

Fotbalové výsledky 1.,3.-.4.5.2014

neděle 4.5.

I.B třída skupina E

SK Březnice 1918 A - TJ Sokol Vonoklasy 2:2(0:0)

branka Bř.: Fejtl, Jindřich

sestava Bř.: Vaněček-Češka L.,Cvrk(Štika),Žid M.,Češka V.-Zárybnický(Plechata),Ševr,

Manda,Mašek-Fejtl,Jindřich

OP st. žáci

SK Březnice 1918 - Dobříš 1:3(1:2)

branka Bř.: Vintr

OP ml. žáci

SK Březnice 1918 - Kovohutě Pb 2:4(1:0)

branky Bř.: Kohout, Maršík

sobota 3.5.

 

 

III. třída skupina A

Bohutín - SK Březnice 1918 B 4:0(1:0)

sestava Bř.: Čabrádek-Harant,Fait L.,Štika,Mikuláš-Volf,Ferko st.,Fait M.,Váně(Batěk)

Blovský(Janošec),Tuháček

starší přípravka 9.-14. místo

Dobříš - Sk Březnice 1918 4:21

branky Bř.: 6 Hartl, 5 Maršík, 5 Vojtech, 3 Polák, 1 Němec Jakub, Němec Lukáš

OP dorostu

SK Březnice 1918 - Dolní Hbity/Zduchovice 1:1(0:0)

branka Bř.: Váně

sestava Bř.: Dušek Vít - Metlička,Novotný M.,Vintr,Zach-Fait M.,Čabrádek

Tuháček M.,Janošec-Průcha,Břicháček   střídal : Váně

čtvrtek 1.5.

OP ml. žáci

Dobříš - SK Březnice 1918 2:7(0:2)

branky Bř.: 2 král, 2 Kohout, 2 Valta, Veltruský

sestava Bř.: Petráň-Šafránek,Češka K.,Pelikán,-Kohout,Burda,Král,-Valta

střídali : Veltruský,Vejšický



 
A mužstvo 1.B třída skupina E
B mužstvo A3A - IV. tř. sk. A
Dorost 1.A třída SD skupina D
St. žáci OP sk. A
Ml. žáci OP sk. A
St. přípravka OP sk. A
Přihlášení
Počítadlo přístupů
TOPlist