ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2016

ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2016

FACEBOOK

ZDE NÁS NAJDETE

SADOVÁ č.p. 513 , 262 72 BŘEZNICE
GPS: 49°33'53.107"N, 13°57'2.286"E

e-mail: sk.breznice.1918@seznam.cz

Fotbalové výsledky 23.-24.4.

neděle 24.4.

I.B třída skupina E

Sedlec-Prčice - SK Březnice 1918  3:1(2:0)

9´Prchlík, 26´Trnobradský, 78´Pištěk - 84´Žid

sestava: Vaněček-Štolba,Cvrk,Žid,Češka V.-Hanáček,

Branžovský,Fait O.,Vácha- Jindřich,Soldát (75´Lukáč)

lavička: Janošec,Fait M.,Mayaleh

Dobříč-Tochovice 4:2(3:1), Loděnice-Sedlčany B 4:2(3:0),

Dal.Dušniky-Nový Knín 1:2(0:2), Žebrák-Petrovice 2:0(2:0),

Cerhovice-Spartak Příbram B 2:1(2:1)

OP st. přípravky o 14.-18.místo

SK Březnice 1918 - Podlesí 4:14(2:6)

branky Bř.: Halko,Motejzík,Vrátný,Šedivý

soupiska: Hladký,Šedivý T.,Fikert,Halko,Máša,Mázdra,Vrátný,

Mikeš,Vácha,Motejzík,Sedláček,Šedivý M.,Korecký,Zeman Š.,

Zeman M.

sobota 23.4.

OP o přeborníka okresu ml. žáci

SK Březnice 1918 - 1.FK Příbram 3:4(2:0)

branky: 6´,54´ Maršík, 12´Filaus - 31´,34´Rehák, 45´Deml, 50´Šustr

soupiska Bř.: Vejvoda-Stulík,Dítě,Halko V.,Polák,Šejvar,Maršík,

Vojtech,Kasík,Krátký,Filaus

Nový Knín-MFK Dobříš  4:5(2:2),  Rožmitál-Bohutín

OP o přeborníka okresu st. žáci

Sedlec-Prčice - SK Březnice 1918  0:5(0:3)

branky: 10´Kohout,17´Král, 30´Valta, 39´,58´Češka K.

sestava: Petráň-Šafránek,Mourek,Škudrna,Pelikán-Řezáčová,

Vojtech,Kohout,Král,Češka K. - Valta

Daleké Dušniky - Bohutín , Jesenice - Kovohutě Příbram

OP dorostu

SK Březnice 1918 - SK Jince 1921  1:2(0:1)

branky: 90´Lukáč - 12´, 54´Dráb

sestava: Řehka-Zach,Novotný,Tuháček,Slavík - Procházka,

Mayer,Janošec,Muzika - Lukáč,Hudeček

střídali: Vácha,Fait,Chlanda

Kovářov-Pičín  0:3(0:0), Dolní Hbity/Zduchovice - Narysov

 

Fotbalové výsledky 16.-17.4.

neděle 17.4.

OP mladších žáků

SK Březnice 1918 - MFK Dobříš  7:0(1:0)

branky: Filaus 3, Maršík 2, Vojtech 2

soupiska: Vejvoda - Stulík,Dítě,HalkoV.,Polák,Šejvar,

Maršík,Vojtech,Kasík,Filaus

Bohutín-Nový Knín 9:1, 1.FK Příbram-Rožmitál 21.4.

OP dorostu

Narysov - SK Březnice 1918  0:0

sestava: Petráň - Slavík,Novotný,Mourek,Zach - Češka K.,

Tuháček,Janošec,Vácha - Hudeček,Chlanda  střídal. Fait

Jince-Kovářov 4:1(1:0), Pičín-Dolní Hbity/Zduchovice 1:3(0:1)

I.B třída skupina E

A tým má volný los

Komárov - Dobříč 1:3(0:2), Nový Knín-Žebrák 4:2(2:0),

Tochovice-Loděnice 4:2(0:0), Sedlčany b-Daleké Dušniky  0:1(0:1),

Spartak Pb B-Sedlec-Prčice  1:0(0:0,0:0) na PK 3:1,

Petrovice-Cerhovice 2:1(1:1)

sobota 16.4.

OP starších žáků

SK Březnice 1918 - TJ Sokol Jesenice  3:0(3:0)

branka: Češka K. 2, Valta

sestava: Petráň - Šafránek,Mourek,Škudrna,Pelikán-

Řezáčová,Štěrba,Kohout,Král,Češka K. - Valta

střídali: Vojtech,Polák,Dítě

---------------------------------------------------------------------------------

Sedlec-Prčice - Daleké Dušniky 0:2(0:1),

Kovohutě Příbram - Bohutín 1:3(0:2)

Výborný vstup do nadstavbové soutěže o přeborníka okresu.

Utká se prvních 6 týmů základní části okresního přeboru.

 

Fotbalové výsledky 9. - 10.4

sobota 9.4.

I.B třída skupina E

SK Březnice 1918 - Spartak Příbram B  4:3 na PK 3:0 (1:3,3:3)

4´Soldát, 47´Plechata, 71´Hanáček - 31´, 37´Machek O., 33´Dučák

penalty za Březnici : Novotný, Zárybnický, Soldát

sestava: Vaněček - Štolba,Cvrk,Zárybnický,Češka V. - Vácha,

Plechata,Branžovský,Janošec ( 90´Novotný)  - Soldát,Hanáček

lavička: Fait, Petrň

----------------------------------------------------------------------------------------

Loděnice - Komárov 2:3 ( 1:0),

neděle: Daleké Dušniky - Tochovice 3:1(2:1), Žebrák - Sedlčany B 4:3(1:1),

Cerhovice - Nový Knín 3:1(1:0), Sedlec-Prčice - Petrovice 0:2(0:1)

--------------------------------------------------------------------------------------------

neděle 10.4.

OP dorostu

Kovářov - SK Březnice 1918   0:1(0:1)

27´ Tuháček

sestavy: Petráň - Slavík,Novotný,Mourek,Zach -

Češka K.,Tuháček,Král,Janošec - Hudeček,Chlanda

střídali: Fait,Vácha

další zápasy: Dolní Hbity/Zduch - Jince 1:2(0:0), Pičín-Narysov 2:3(1:1)

kluci drží 1. místo OP s náskokem 3 bodů před Narysovem

kde odehrají příští zápas v neděli 17.4. od 14.00 hodin

 

Fotbalové výsledky 2.-3.4.

neěle 3.4.

OP mladších žáků

SK Březnice 1918 - Kovohutě Příbram  7:1(3:0)

střelci branek : Vojtech 2, Filaus 2, Šejvar,Maršík, Krátký

sestava: Krátký - Stulík,Dítě,Polák-Maršík,Vojtech- Filaus,Šejvar

střídali: Halko J., Halko V., Vrátný

Kluci vítězstvím potvrdili 1. místo v základní části soutěže.

V příštím týdnu se bude losovat nadstavbová část soutěže,

kdy prvních šest týmů si to rozdá každý s každým 2x o přeborníka okresu.

Stejný postup čeká hráče starších žáků akorát, že ti obsadili v základní části

soutěže 2. místo. Obou týmům, zejména hráčům trenérům vedoucím mužstev

je třeba poděkovat  za vzornou reprezentaci města.

Kluci děkuji a věřím, že v nadstavbové části se obě mužstva zdravě poperou o

přeborníka okresu.

sobota 2.4.

I.B třída skupina E

SK Březnice 1918 - SK Petrovice  2:1(0:0)

branky: Branžovský 62´, 74´  - Pelikán 90´

sestava Vaněček - Štolba,Žid (31´Zárybnický),Cvrk,Vácha-

Mayale(29´Janošec),Branžovský,Plechata - Jindřich(87´Fait),

Hanáček(91´Novotný)   lavička: Petráň

....................................................................................................

Komárov - Daleké Dušniky 3:0, Nový Knín - Sedlec-Prčice 4:1,

Tochovice-Žebrák 2:2 na PK 6:5, Dobříč - Loděnice 1:3

--------------------------------------------------------------------------------------

OP starších žáků

Kosova Hora - SK Březnice 1918 1:13(0:6)

branky Bř. Čečka K 5, Valta 2, Král 2, Štěrba 2,

Šafránek, Pelikán

sestava Bř. Petráň - Šafránek,Mourek,Škudrna,Pelikán -

Řezáčová,Štěrba,Kohout,KrálČeška K. - Valta

střídal: Vojtech



 
A mužstvo 1.B třída skupina E
OP dorostu U-19
OP starších žáků U-15
OP mladších žáků U-13
Přihlášení
Počítadlo přístupů
TOPlist
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich